Rüyada Türk Bayrağı Görmek

rüyada-türk-bayrağı-görmekRüyada bayrak görmek, rüyada Türk bayrağı görmek neye işarettir, rüyada Türk bayrağına sarıldığını görmek.


Rüyada bayrak görmek:Erkek İçin:Şeref ve itibarın artacağına,Kadın için:Vefakar bir kocaya nail olacağına,-Tamamen kırmızı renkli bir bayrak görmek:Bir ihtilal hareketinin başlangıcına veya şehrinizde yangın çıkacağına ,-Siyah renkli bayrak görmek:Bir ölünün arkasından pek çok gözyaşı dökeceğinize işarettir. Şeref, iyi hal , yücelik ve izzettir. Elinde bayrak taşımak şeref ve makamla, Elindeki bayrağı düşürmek makamını yitirmekle, Bayrak görmek doğru yolu bulmaya, Kadının bayrak görmesi veya taşınası evlenmesine delalet eder.

Rüyada dalgalanan bayrak görmek, şanslı bir dönemde olduğunuzu belirtir. Durgun, sarkan veya yarıya kadar çekilmiş bir bayrak, sıkıntılı olaylar yaşanacağına işarettir. Savaş olan bir ülkede yaşıyorsanız, savaşı kazanacağınıza, savaş olmayan ülkede yaşıyorsanız, zenginliğe işarettir. http://www.portal34.net/ruyada-turk-bayragi-gormek.html Rüyada bayrağı dalgalanır görmek, şanslı bir dönemde olduğunuzu belirtir. Durgun, sarkan veya yarıya kadar çekilmiş bir bayrak, sorunlu günler yaşayacağınıza işarettir. Savaş olmayan bir ülkedeyseniz zenginliğin işaretidir. Yabancı bir ülkenin bayrağı, devletler arsında anlaşmazlıklara işaret eder. Rüyada bayrak, başarıyı temsil eder. Kendi ülkesinin bayrağını gören kimse istediklerini rahatlıkla yapabilecek, başka bir ülke bayrağı gören kimse ise dışarıdan yardım alacak demektir.
bayrak görme rüya tabiri , rüyada bayrak görmek neye işaret eder


0 yorum: