İnce belli olmak için

Kadınlar göbek ve bel inceltme konusunda çok fazla takıntı yaptıkları için 5 tane altın değerinde öneride bulunuyoruz. Hanımlar göbek ve kalça kilolarınızdan kurtulma zamanı! İnce belli kadınlar her daim erkeklerin ilgisini çekmiştir.Fazla kilolarınızdan bir an önce vedalaşmak istiyorsanız hemen aşağıya göz atın. Ve sizde İnce belli bir görünüme sahip olun!

Göbeğinizden-kurtulun

İnce bir bele sahip olmak için sadece yapmanız gereken sağlıklı beslenmek. İşte ince bir bele giden yolun adımları.

- Yemeklerden önce bir bardak su içmeyi alışkanlık haline getirin. Suyun verdiği tokluk hissi sayesinde porsiyonlarınızda azalmalar meydana gelecektir.

- Beyaz ekmeği hayatınızdan çıkarın! Tam tahıllı ekmek tüketmek hem daha sağlıklı hem de kilo almanızı önleyici bir etken. Lifli gıdalar sindirim sistemini hızlandırdığı için tükettiğiniz besinleri sindirmek daha kolay olacaktır.

- İnce bir bele sahip olmanın yolu düzenli spordan geçiyor. Haftanın 3 günü sporu alışkanlık haline getirin. Özellikle pilates belinizi inceltmek isteyenler için oldukça etkili.

- Sırf gözünüzü doyurmak için tepelediğiniz tabaklarla vedalaşın! Daha az ve daha küçük porsiyonlar tercih edin.

- Açlık hissini son noktada hissedecek kadar aç kalmayın. Ne kadar çok aç hissederseniz o kadar çok yemek yersiniz. Sık sık ve az yemek tüketin.
belli , İnce , olmak


0 yorum: